SonoScape S50

Zdradza to co niewidzialne

Doskonała jakość obrazu jest świadectwem na to, że SonoScape S50 powstał na kompleksowo unowocześnionej platformie, dzięki której stał się epokowym systemem ultrasonograficznym. Został wyposażony w wydajne przetworniki Single Crystal, niezwykłe funkcje 4D i inteligentny "workflow", aby spełnić najróżnorodniejsze potrzeby z zakresu diagnostyki usg. S50 to dobrze wyważony aparat, wyposażony w niezwykłe oprogramowanie i szeroki wybór dostępnych akcesoriów.

Nowa konstrukcja sond.
Inny wymiar obrazu.

SonoScape S50 jest wyposażony w szerokopasmowe sondy Single Crystal do badania jamy brzusznej oraz serca, które znacznie poprawiają stosunek sygnału do szumu i pozwalają uzyskać zaskakujące obrazy o lepszej rozdzielczości i większej ilości szczegółów. W porównaniu z konwencjonalnym przetwornikami, sondy Single Crystal ma znacznie lepszą zdolność przetwarzania energii akustycznej, co oznacza, że sonda ma lepszą wydajność, a także dłuższą żywotność.

Ekran dotykowy P50
Kryształ piezoelektryczny
Ekran dotykowy P50
Single Crystal
Ekran dotykowy P50
Standardowa głowica
Ekran dotykowy P50
Głowica Single Crystal

Projekt SonoScape S50 został wyjątkowo przemyślany, aby stworzyć komfortowe środowisko diagnostyczne. Ergonomiczna konstrukcja, doskonała interakcja człowiek-maszyna i szybka reakcja sprawiają, że S50 jest inteligentnym asystentem skanującym, mającym na celu zapewnić wyższą wydajność oraz minimalizującym zmęczenie w przypadku wykonywania dużej ilości badań.

Panoramiczny Monitor LED
Wbudowana stacja robocza
Podgrzewacz żelu
W pełni regulowany pulpit
Bezprzewodowe połączenie Wi-Fi

Elastografia C-xlasto

Wiedząc, że sztywność tkanki jest różna w zależności od jej rodzaju, możemy w łatwy sposób w tkankach miękkich znaleźć nieprawidłowości i guzy. Podczas wywoływania cyklicznego nacisku za pomocą głowicy na tkankę miękką, aparat może szybko obliczyć współczynnik naprężenia w regionie i przedstawić krzywą naprężenia, która służy ocenie poprawności wykonywania badania. Elastografia stosowana jest głównie na sondach liniowych, natomiast nie ogranicza się tylko do nich. Nowa sonda dopochwowa umożliwia wykonywanie badań elastograficznych w ginekologii.

Obrazowanie Kontrastowe

Obrazowanie kontrastowe polega na zastosowaniu środka kontrastowego, którego czastki są wystarczająco małe, aby przejść do najmniejszych naczyń w organiźmie i nadal zapewniać na tyle silne odbicie sygnału, aby USG mogło go wychwycić. Tak silne odbicie sygnału pozwala ultradźwiękom dokładnie wyświetlać małe naczynia w tkankach, perfuzję krwi w różnych narządach i pozwala zmierzyć te przepływy. S50 poszedł o krok dalej, zapewniając lepszą rozdzielczość i głębszą penetrację, maksymalizując krótką żywotność bąbelków środka kontrastowego, a także zapewniając wyraźniejszy, pełniejszy obraz pożądanego narządu.

SonoScape S50 jest wyposażony w nową jednostką centralną, która optymalizuje prezentowany obraz, szczególnie w przypadku szybkości projekcji 3D / 4D. Znakomita wydajność volumetrii sprawia, że S50 przewyższa inne systemy w zakresie obrazowania objętościowego oraz poprawia pewność diagnostyczną.

Inversion 4D

Ekran dotykowy P50

Umożliwia bardziej dogłębną ocenę stuktur naczyniowych i torbielowatych, tworząc obraz trójwymiarowej bryły wyglądającej jak odlew tej stuktury.

S-Live

Ekran dotykowy P50

Pozwala na szczegółową wizualizację subtelnych cech anatomicznych, umożliwiając w ten sposób intuicyjną diagnozę na obrazach 3D w czasie rzeczywistym.

S-Depth

Ekran dotykowy P50

Przy zastosowaniu specjalnie stworzonych map kolorów, S-depth inteligentnie renderuje głębie i struktury w zależności od ich położenia względem głowicy. S-depth w czasie rzeczywistym poprawia perspektywę i ułatwia określenie lokalizacji przestrzennej obiektów na obrazie 3D.

Pelvic Floor 4D

Ekran dotykowy P50

Przy wykorzystaniu najnowszych sond dopochwowych SonoScape, badanie usg 4D umożliwia użyteczną ocenę kliniczną wpływu porodu drogami natury na jej ścianę przednią. Umożliwia lekarzom ocenę zakresu zjawiska obniżenia narządów miednicy mniejszej oraz czy mięśnie dna miednicy zachowują się prawidłowo.

Auto IMT

Automatyczny pomiar IMT służy do określenia poziomu zmian miażdzycowych naczyń poprzez automatyczne obrysowanie i obliczanie grubości kompleksu intima-media tętnicy szyjnej.

Tissue Doppler Imaging

Doppler tkankowy TDI pozwala na ilościową ocenę zaburzeń czynności rozkurczowej i skurczowej komór serca, umożliwiając ocenę prędkości oraz parametrów strain/strain rate.

Stress Echo

Echokardiografia obciążeniowa to badanie usg serca wykonywane podczas wywołanego fizycznie lub farmakologicznie wysiłku pacjenta. Wygodna aplikacja oferuje lekarzowi narzędzia do zarządzania raportami takie jak konfigurowalny edytor szablonów, możliwość selekcji wielu pętli i ich przechowywania, ocenę ruchu ściany, raport stress echo itp.

Obrazy kliniczne

Ekran dotykowy P50
Kręgosłup płodu w 4D
Ekran dotykowy P50
Macica
Ekran dotykowy P50
Przepływ wewnątrzczaszkowy noworodka
Ekran dotykowy P50
Przepływ w nerce
Ekran dotykowy P50
Wątroba
Ekran dotykowy P50
Wodniak jądra
Ekran dotykowy P50
Serce
Ekran dotykowy P50
Płytka miażdzycowa w ICA
(PW Doppler)
Ekran dotykowy P50
Niedomykalność płucna
(CW Doppler)

Parametry systemu

Zaawansowana technologia:

 • Pulse Inversion Harmonic Imaging - obrazowanie harmoniczne THI z inwersją impulsu
 • II generacja obrazowania µ-Scan
 • C-Xlasto elastography - elastografia tkanek w czasie rzeczywistym na wszystkich typach głowic
 • głowice wykonane w technologii Single Cristal
 • Doppler tkankowy TDI - kolorowy i spektralny
 • Stress Echo
 • obrazowanie kontrastowe
 • obrazowanie panoramiczne w czasie rzeczywistym
 • obrazowanie panoramiczne przepływów

Funkcjonalność i wyjątkowa ergonomia:

 • 21.5-calowy panoramiczny monitor HD LED umieszczony na ruchomym ramieniu
 • duży 12.1-calowy ekran dotykowy z możliwością regulacji kąta pochylenia
 • elektrycznie regulowana wysokość pulpitu
 • wyświetlanie pelnoekranowe uruchamiane za pomocą jednego przycisku
 • m-Tuning - optymalizacja obrazu i Dopplera
 • automatyczne pomiary w trybie Dopplera
 • raporty w formacie PDF
 • komunikaacja WiFi
 • podświetlane klawisze pulpitu
 • 5 aktywnych gniazd głowic obrazowych + 1 gniazdo głowicy CW
 • podgrzewacz żelu
 • porty USB
 • DICOM 3.0

Galeria obrazów

SonoScape S50 z przodu
SonoScape S50 z obróconym pulpitem
SonoScape S50 z góry
SonoScape S50 z boku
SonoScape S50 z profilu
SonoScape S50 z profilu
SonoScape S50 to ultrasonograf zbudowany z myślą o najbardziej wymagających ultrasonografistach.

Kontakt z nami

Poznań, ul. Gęsia 5

Formularz kontaktowy