Firma Sonomedical powstała w związku z zapotrzebowaniem rynku na wysokiej jakości sprzęt medyczny w przystępnej cenie. Pogodziliśmy te dwa rozbieżne cele dzięki ścisłej współpracy z firmą SonoScape - czołowym producentem ultrasonografów, którego jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem.

Nasz dynamiczny zespół składa się ze specjalistów, którzy od lat sprawnie funkcjonują w branży medycznej. W oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie, przy współpracy z uznanym w Europie i na świecie producentem, przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjną ofertę sprzętu ultrasonograficznego. Naszym celem jest budowanie wieloletniej współpracy z lekarzami, dlatego też do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dostosowując go do potrzeb i oczekiwań Klienta.
Oferta naszej firmy obejmuje szeroką gamę wysokiej klasy aparatury ultrasonograficznej firmy SonoScape. Proponowane przez nas rozwiązania cechuje korzystny stosunek jakości do ceny co sprawia, że są dostępne dla szerokiego grona Klientów. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia posiadają certyfikat CE i są objęte gwarancją.

Ponadto, przy zakupie proponujemy różne formy finansowania, dobrane do indywidualnych oczekiwań klienta. W tym zakresie współpracujemy z czołowymi polskimi instytucjami finansowymi oferującymi szeroki wachlarz usług.
Uczestniczymy również w wielu wydarzeniach ze świata ultrasonografii prowadzonych przez wybitnych specjalistów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.