SonoScape P50

Określ swoją wizję

Łatwo osiągnąć więcej posługując się nowym systemem SonoScape P50. Łączy on w sobie jakość technologii single crystal, funkcje automatycznych optymalizacji i obliczeń oraz elastyczność w profilowaniu indywidualnych potrzeb użytkownika. Wszystko to jest zapowiedzią niespotykanych dotąd wrażeń i otwiarciem diagnostyki na nowe możliwości wykorzystania ultradźwięków.

Pulpit SonoScape P50

Potężny. Kompaktowy. Precyzyjny.

Wychodząc naprzeciw zmieniającym się oczekiwaniom i potrzebom w zakresie diagnostyki usg stworzono P50 - smukły i nowoczesny mobilny system, doskonale sprawdzający się w ciasnych, zatłoczonych miejscach z ograniczoną przestrzenią do pracy. P50 zapewni Tobie i Twojemu pacjentowi wszystko, co jest potrzebne do przeprowadzenia wygodnego badania.

Ekran dotykowy P50
13,3" ekran dotykowy z funkcją pochylania
Ekran dotykowy P50
Pulpit - ergonomiczny i intuicyjny
Ekran dotykowy P50
Wbudowany akumulator
Ekran dotykowy P50
5 aktywnych gniazd głowic + gniazdo głowicy CW
SonoScape P50

Głowice Single Crystal

Ekran dotykowy P50

Szerokopasmowe sondy single cristal znacznie poprawiają współczynnik sygnału do szumu, pozwalając na uzyskanie zdumiewającej jakości obrazu, zapewniając lepszą czułość oraz rozdzielczość zarówno w strefie bliskiej, jak i dalekiej.

μ-Scan+

Ekran dotykowy P50

Technologie obrazowania μ-Scan nowej generacji zapewniają lepszą jakość obrazu dzięki redukcji szumów, poprawie natężenia sygnału oraz jego wizualizacji.

Dynamic Color

Ekran dotykowy P50

Dynamic Color to znacznie lepsza czułość i bardziej szczegółowa wizualizacja naczyń w stosunku do standardowego kolorowego Dopplera, pozwalająca uchwycić i wyraźnie zobrazować nawet bardzo małe naczynia o niskich prędkościach przepływu.

Konsekwencja najwyższej jakości w wielu aplikacjach

Rozwiązania dla radiologii

P50 to najnowocześniejszy system ultradźwiękowy, który może sprostać wymaganiom każdego środowiska klinicznego. Doświadczaj doskonałej jakości obrazu w pełnym zakresie zastosowań klinicznych - jamie brzusznej, piersiach czy układzie sercowo-naczyniowym.

Elastografia SonoScape P50

C-xlasto Imaging

Elastyczność jest cechą zależną od rodzaju tkanki, dlatego używając obrazowania C-xlasto podczas badania tkanek miękkich, można w łatwy sposób zlokalizować nieprawidłowości czy zmiany ogniskowe. Zaawansowane algorytmy elastografii wykrywają różnice w echach tkanek i prezentują je w czasie rzeczywistym za pomocą kolorów odpowiadających ich twardości. Jest to szczególnie pomocne w analizie struktur piersi, tarczycy czy mięśniowo-szkieletowych. Czy elastografia występuje tylko na sondach liniowych? Nie tylko! Nowe sondy dopochwowa i urologiczna dwupłaszczyznowa rozszerzają zastosowanie elastografii.

Elastografia SonoScape P50

Real-time Color Panoramic

Dzięki połączeniu dwóch trybów obrazowania - przepływu za pomocą kolorowego Dopplera i obrazowania panoramicznego w czasie rzeczywistym - wizualizacja przepływu na całej długości żyły lub tętnicy stała się łatwym zadaniem.Dla wygody sonografisty, rezultaty skanowania widoczne są w czasie rzeczywistym, aby przebieg tworzenia obrazu mógł być łatwo śledzony i korygowany bez koniecznosci przerywania badania.

Elastografia SonoScape P50

Contrast Imaging

Obrazowanie kontrastowe w systemie P50 w pełni wykorzystuje sygnał infra-harmonicznej oraz drugiej harmonicznej do poprawy rozdzielczości obrazu i głębi penetracji. Co więcej, technologia Dynamic Acoustic Control skutecznie analizuje ciśnienie akustyczne środka kontrastowego, pozwalając na zmniejszenie wymaganej dawki i zapewniając jednolitą jakość obrazu. Gwarantuje to dłuższy czas działania środka kontrastowego i lepszą perfuzję zmiany ogniskowej przy obserwacji w późnej fazie badania.

Rozwiązania dla położnictwa i ginekologii

P50 to doskonała jakość obrazu, automatyczne narzędzia pomiarowe i różnorodne techniki volumetryczne, które stanowią idealne rozwiązanie do badań klinicznych ciąży oraz diagnostyki chorób ginekologicznych. Dzięki nowej dopochwowej sondzie 4D, jeszcze łatwiejsze staje się wykrycie i ocena nieprawidłowości płodu oraz znacząco poprawia się pewność diagnostyczna podczas badań.

S-Live Silhouette

Ekran dotykowy P50

Ten wyjątkowy, transparentny, trójwymiarowy obraz płodu ułatwia wstępną ocenę antomiczną. Dzięki tej nowej aplikacji, ultrasonograf prezentuje całkowicie odmienny od konwencjonalnego obraz płodu, które przedstawia jego wewnątrzustrojową strukturę anatomiczną.

Pelvic Floor 4D

Ekran dotykowy P50

Przy wykorzystaniu najnowszych sond dopochwowych SonoScape, badanie usg 4D umożliwia użyteczną ocenę kliniczną wpływu porodu drogami natury na jej ścianę przednią. Umożliwia lekarzom ocenę zakresu zjawiska obniżenia narządów miednicy mniejszej oraz czy mięśnie dna miednicy zachowują się prawidłowo.

S-Guide

Ekran dotykowy P50

S-Guide to obszerny podręcznik z zestawieniem referencyjnych obrazów położniczych.

Auto NT

Ekran dotykowy P50

Auto NT automatycznie zaznacza, a następnie oblicza grubość przezierności karkowej.

Auto Face

Ekran dotykowy P50

Auto Face automatycznie usuwa struktury zasłaniające twarz płodu, aby uzyskać wyraźniejszy obraz 4D.

AVC Follicle

Ekran dotykowy P50

AVC Follicle automatycznie określa ilość pęcherzyków i indywidualnie oblicza objętość każdego z nich.

Rozwiązania dla Kardiologii

P50 to wyraźne obrazy kliniczne 2D i najwyższa czułość Dopplera w ocenie pracy serca. Kompatybilny głowicami Single Crisytal, SonoScape P50 zapewnia jeszcze lepszą rozdzielczość i penetrację w diagnostyce kardiologicznej.

Tissue Doppler Imaging

Ekran dotykowy P50

Doppler tkankowy TDI pozwala na ilościową ocenę zaburzeń czynności rozkurczowej i skurczowej komór serca, umożliwiając analizę kurczliwości różnych części serca pacjenta.

Stress Echo

Ekran dotykowy P50

Stress Echo jest badaniem echokardiograficznym 2D podczas wysiłku wywołanego u pacjenta fizycznie lub farmakologicznie. Wygodna aplikacja oferuje między innymi konfigurowalny edytor szablonów do zarządzania raportami, podgląd wielu pętli, ocenę ruchu ściany, raport stress echo itp.

Auto IMT

Ekran dotykowy P50

Automatyczny pomiar IMT służy ocenie zmian miażdzycowych naczyń poprzez automatyczne oznaczenie i obliczanie grubości kompleksu błony środkowej (intima-media) tętnicy szyjnej. Tym co wyróżnia P50, jest jednoczesny pomiar indeksów Min oraz Max odbywający się za jednym naciśnięciem przycisku.

Auto EF

Ekran dotykowy P50

Automatyczna kwantyfikacja to inteligentna funkcja obrysu wsierdzia z 19 łatwymi w edycji punktami, zapewniająca szybki pomiar objętości i frakcji wyrzutowej lewej komory.

Obrazy kliniczne

Ekran dotykowy P50
Pierś
Ekran dotykowy P50
Elastografia
Ekran dotykowy P50
Serce
Ekran dotykowy P50
Serce
Ekran dotykowy P50
Tętnica szyjna
Ekran dotykowy P50
TDI
Ekran dotykowy P50
Serce płodu
Ekran dotykowy P50
Kręgosłu płodu
Ekran dotykowy P50
Dno miednicy
Ekran dotykowy P50
Macica
Ekran dotykowy P50
Pęcherzyk żółciowy
Ekran dotykowy P50
Real-time Panoramic
Ekran dotykowy P50
Powrózek nasienny
Ekran dotykowy P50
Tarczyca

Parametry systemu

Zaawansowana technologia:

 • Pulse Inversion Harmonic Imaging - obrazowanie harmoniczne THI z inwersją impulsu
 • Dynamic Color - Doppler szerokopasmowy
 • C-Xlasto elastography - elastografia tkanek na wszystkich typach głowic
 • głowice wykonane w technologii Single Cristal
 • 3D Rendering S-live, S-depth
 • automatyczne pomiary NT, EF, IMT
 • Tissue Doppler Imaging - kolorowy i spektralny TDI
 • Stress Echo
 • obrazowanie kontrastowe
 • obrazowanie panoramiczne przepływów w czasie rzeczywistym

Funkcjonalność i wyjątkowa ergonomia:

 • 21.5-calowy panoramiczny monitor HD LED umieszczony na ruchomym ramieniu
 • 13.3-calowy ekran dotykowy z możliwością regulacji kąta pochylenia
 • regulacja wysokości pulpitu w zakresie 23 cm
 • wyświetlanie pelnoekranowe uruchamiane za pomocą jednego przycisku
 • m-Tuning - optymalizacja obrazu i Dopplera
 • raporty PDF
 • komunikacja WiFi
 • podświetlane klawisze pulpitu
 • 5 aktywnych gniazd głowic obrazowych + 1 gniazdo głowicy CW
 • wbudowany akumulator
 • 6 portów USB
 • DICOM Store, C-Store, Worklist, MMPS, Print, SR, Q/R

Galeria obrazów

SonoScape P50 z przodu
SonoScape P50 z obróconym pulpitem
SonoScape P50 z góry
SonoScape P50 z boku
SonoScape P50 z profilu
SonoScape P50 z profilu
SonoScape P50 ekran dotykowy
P50 to obecnie najbardziej zaawansowany ultrasonograf SonoScape, zbudowany z myślą o najbardziej wymagających ultrasonografistach.

Kontakt z nami

Poznań, ul. Gęsia 5

Formularz kontaktowy