SonoScape P40 ELITE

Born to be Elite

Standardowa Głowica

Głowica convex Single Crystal
Doskonała jednorodność ustawienia kryształów zapewnia czyste obrazowanie z lepszą penetracją i wyższym stosunkiem sygnału do szumu, szczególnie w przypadku trudnych pacjentów, głównie w zastosowaniach brzusznych i położniczych.

Standardowa Głowica

Głowica sektorowa Single Crystal
Innowacyjny materiał monokrystaliczny skutecznie poprawia transmisję sygnału i podnosi rozdzielczość przestrzenną, zapewniając lepszą wyrazistość obrazu, głównie w badaniach kardiologicznych i przezczaszkowych.

Standardowa Głowica

Głowice liniowe Composite Crystal
Lepsze widmo i niższa impedancja akustyczna przynoszą widoczne efekty w badaniu naczyń, piersi, tarczycy czy MSK, a głowice 12L-A, 12L-B, 9L-A obejmując tak szerokie pasmo częstotliwości, umożliwiają wykonanie niemalże wszystkich rodzajów badań.

Standardowa Głowica

Lekka głowica wolumetryczna
Ultra-lekka o bardzo szerokim paśmie częstotliwości, znakomitej rozdzielczości oraz penetracji i o dużej płynności obrazu. VC2-9 jest rozwiązaniem dzięki któremu można wykonywać badania jedną sondą przez prawie całą ciążę.

S-Live Silhouette P40

μScan+

Nowa generacja μScan+ to zaawansowana redukcja szumów z wyostrzeniem granic struktur anatomicznych, dzięki którym szczegóły prezentowane są w sposób wyjątkowo naturalny, a zmiany chorobowe wyglądają jeszcze autentyczniej. Tryb μScan+ dostępny zarówno dla trybów B, jak i 3D / 4D,

Auto Face P40

SR-Flow

SR Flow pozwala na wyjątkowo szczegółową i płynną wizualizację bardzo drobnych naczyń o najmniejszych prędkościach przepływu.

Pelvic Floor 4D P40

Micro F

Micro F to zaawansowana wizualizacja hemodynamiki przepływu krwi. Dzięki bardzo dużej czułości ta nowatorska, ultrasonograficzna technika dopplerowska, umożliwia wykrywanie małych przepływów i ocenę drobnych naczyń.

Automatyczny pomiar NT P40

Bright Flow

Wyglądający jak trójwymiarowy przepływ Dopplerowski z wyostrzonymi granicami naczyń bez konieczności stosowania głowic wolumetrycznych.

AVC Follicle P40

CEUS with MFI

Ulepszone wyświetlanie perfuzji to śledzenie małych ilości pęcherzyków, nawet w regionach o niskiej perfuzji i w obszarach obwodowych.

S-Guide P40

MFI-Time

W celu lepszego różnicowania tkanek, mapowany kolorami obraz wskazuje czas wchłaniania środków kontrastowych w różnych fazach perfuzji.

AVC Follicle P40

Strain Elastography

Ocena sztywności tkanki na podstawie jej odkształcenia, pozwala wykryć potencjalne nieprawidłowości i zaprezentować je w czasie rzeczywistym za pomocą intuicyjnych kolorów. Analiza współczynników odkształcenia określa względną twardość zmiany.

S-Guide P40

Vis-Needle

Jest to funkcja sterowania wiązką ultradźwięków, mająca na celu poprawę dokładności i skuteczności wkłuć. Vis-Needle zapewnia lepszą widoczność trzonu i końcówki igły, poprawiając dokładność i bezpieczeństwo w takich zabiegach jak np. blokada nerwów.

S-Live Silhouette P40

S-Live & S-Live Silhouette

S-Live to wyjątkowo szczegółowa wizualizacja subtelnych cech anatomicznych z wykorzystaniem ruchomego, wirtualnego źródła światła. Natomiast S-Live Silhouette to unikalny, przezroczysty trójwymiarowy obraz jeszcze bardziej obszernie uwidaczniający wewnętrzne i zewnętrzne struktury anatomicznych.

Auto Face P40

Color 3D

Color 3D wykorzystuje zaawansowane renderowanie, w tym S-Live oraz S-Live Silhouette, dostępne w trybach Color i Power Doppler. Zyskujemy dzięki temu wyjątkowo intuicyjną i naturalną prezentację hemodynamiki np. sieci naczyń pępowinowych.

Pelvic Floor 4D P40

S-Fetus

Jednym kliknięciem wykonuj dokładne pomiary biometryczne płodu z wykorzystaniem technologii AI. Od teraz biometria płodu uzyskiwana jest jest szybciej, dokładniej i łatwiej.

Automatyczny pomiar NT P40

Auto OB

To metoda oparta na głębokim uczeniu się, która pomaga skutecznie wykonać biometrię płodu. Pomiary cechują spójne wyniki, a precyzję zwiększa fakt wyeliminowania niedokładności zależnych od czynnika ludzkiego.

AVC Follicle P40

Auto NT

Półautomatyczny, znormalizowany pomiar grubości przezierności karkowej w obrazie 2D, w którym dokładność zapewnia zniesienie zależności operatora od wyników.

S-Guide P40

Auto Face

Auto Face automatycznie usuwa struktury zasłaniające twarz płodu, aby uzyskać wyraźniejszy obraz 4D.

AVC Follicle P40

AVC Follicle

Automatyczne określanie ilości pęcherzyków i obliczanie ich objętości. Celem lepszej wizualizacji, w obrazie trójwymiarowym, każdy z nich przedstawiony jest za pomocą innego koloru.

S-Guide P40

Pelvic Floor Imaging

Przy wykorzystaniu najnowszych sond dopochwowych SonoScape, badanie usg 4D umożliwia użyteczną ocenę kliniczną wpływu porodu drogami natury na jej ścianę przednią. Umożliwia lekarzom ocenę zakresu zjawiska obniżenia narządów miednicy mniejszej oraz czy mięśnie dna miednicy zachowują się prawidłowo.

S-Live Silhouette P40

Tissue Doppler Imaging (TDI)

TDI wykorzystuje zjawisko Dopplera w mięśniu sercowym, co prezentowane jest za pomocą kolorów odpowiadających prędkością tego ruchu. Doppler tkankowy TDI pozwala na ilościową ocenę zaburzeń czynności rozkurczowej i skurczowej komór serca, umożliwiając analizę kurczliwości różnych części serca pacjenta.

Auto Face P40

Stress Echo

Prosty szablon dla klinicystów do przeprowadzania badania echokardiograficznego. Profesjonalna ocena ruchu ścian na szablonach "bulls-eye" i raportowanie, zapewniają intuicyjną wizualizację wyników.

Pelvic Floor 4D P40

Myocardium Quantitative Analysis (MQA)

Precyzyjny pomiar ilościowy mechaniki mięśnia sercowego jest uzyskiwany przez MQA w oparciu o śledzenie ruchu ścian w czasie rzeczywistym z dużą dokładnością. Umożliwia on globalną i regionalną ocenę, w tym odkształceń (strain), tempa odkształceń (strain rate), wartości przemieszczenia, prędkości itp.

Automatyczny pomiar NT P40

LVO

Rozbudowane możliwości P40 Elite pozwalają na zacienienie LV podczas badania wysiłkowego, co pozwala poprawić różnicowanie między tkanką mięśnia sercowego a wypełniającą komorę krwią i zapewnić lepszą wizualizację granicy wsierdzia, co jest szczególnie ważne w przypadku trudnych pacjentów.

AVC Follicle P40

Auto EF

Oszczędź czas i wysiłek związany z pomiarem ręcznym. Oblicz frakcję wyrzutową z funkcją Auto EF w oparciu o metodę Simpsona z automatyczną kwantyfikacją lewej komory.

S-Guide P40

Auto IMT

Auto IMT znacznie ułatwia pomiar kompleksu intima-media. Wybierz obszar zainteresowania, a pomiar zostanie wykonany automatycznie.

21,5-calowy monitor FULL HD umieszczony na ruchomym ramieniu i 13,3-calowy ekran dotykowy o wysokiej czułości z możliwością regulacji kąta pochylenia
Intuicyjny pulpit z możliwością personalizacji do indywidualnych potrzeb użytkownika
Obracany pulpit z regulacją wysokości
Wyjątkowa ergonomia, kompaktowy design
Zasilanie akumulatorowe Power Assistant umożliwia nie tylko dokończenie bieżącego badania, ale normalną pracę bez zasilania z sieci

Obrazy kliniczne

Jama brzuszna
Jama brzuszna
Nerka
Nerka
Tętnica szyjna
Naczynia
Płytko położone narządy
Płytko położone narządy
BAdania mkięśniowo-szkieletowe
MSK
Naczynie wątrobowe w trybie Color 3D
Naczynie wątrobowe w Color 3D
Ginekologia
Ginekologia
Położnictwo
Położnictwo
Kardiologia położnicza
Kardiologia położnicza
Położnictwo
Położnictwo
Micro F
Micro F
Położnictwo 4D
Położnictwo 4D
Położnictwo 4D
Położnictwo 4D
Położnictwo 4D
Położnictwo 4D
Położnictwo
Położnictwo
S-Live silhouette
S-Live Silhouette
Kardiologia
Kardiologia
Kardiologia
Kardiologia
Neonatologia
Neonatologia

Kontakt z nami

Poznań, ul. Gęsia 5

Formularz kontaktowy