SonoScape
P25 ELITE

Konsekwencja i doskonałość

Zaskakująco wyraźny obraz

Nowa technologia głowic

Głowice Single crystal znacznie poprawiają jakość sygnału, zapewniając zaskakujące obrazy o lepszej rozdzielczości i większej ilości szczegółów zarówno w strafie bliskiej jak i dalekiej. Głowica C1-5 dedykowana jest do badań jamy brzusznej oraz położniczych, a S1-5 do zastosowań kardiologicznych i badań przezczaszkowych.
Kompozytowe głowice liniowe poprzez lepsze widmo akustyczne i niższą impedancję, przynoszą widoczne efekty w badaniu naczyń, piersi, tarczycy czy MSK, a głowice 12L-A, 12L-B, 9L-A obejmują tak szerokie pasmo częstotliwości, że umożliwiają wykonanie niemalże wszystkich rodzajów badań.

μ-Scan+

Technologia obrazowania µ-Scan nowej generacji to większa ilość szczegółów na obrazie, który odtąd staje się wyraźniejszy, pozbawiony szumów i bardziej czytelny.

SR Flow

SR Flow pozwala na wyjątkowo szczegółową i płynną wizualizację bardzo drobnych naczyń o najmniejszych prędkościach przepływu. Z SR zapomnisz o częstych zmianach ustawień parametrów Dopplera w aparacie.

Mnóstwo zastosowań. Ta sama precyzja.

Ultrasonografia jest bardzo powszechna, a mimo to wykonywanych jest coraz więcej badań klinicznych. P25 Elite ułatwia klinicystom diagnostykę, wprowadzając kompleksowy zestaw funkcji obejmujących zaawansowane aplikacje dla jamy brzusznej, układu sercowo-naczyniowego, płytko położonych narządów, położnictwa, ginekologii i nie tylko.

Piersi
Jama brzuszna
Kardiologia
Położnictwo

Stress Echo

Stress Echo jest badaniem echokardiograficznym 2D podczas wysiłku wywołanego u pacjenta fizycznie lub farmakologicznie. Wygodna aplikacja oferuje między innymi konfigurowalny edytor szablonów do zarządzania raportami, podgląd wielu pętli, ocenę ruchu ściany, raport stress echo itp.

Myocardium Quantitative Analysis (MQA)

Precyzyjny pomiar ilościowy mechaniki mięśnia sercowego jest uzyskiwany przez MQA w oparciu o śledzenie ruchu ścian w czasie rzeczywistym z dużą dokładnością. Umożliwia on globalną i regionalną ocenę, w tym odkształceń (strain), tempa odkształceń (strain rate), wartości przemieszczenia, prędkości itp.

Auto IMT

Automatyczny pomiar IMT służy ocenie zmian miażdzycowych naczyń poprzez automatyczne oznaczenie i obliczanie grubości kompleksu błony środkowej (intima-media) tętnicy szyjnej. Tym co wyróżnia P25 ELITE, jest jednoczesny pomiar indeksów Min oraz Max odbywający się za jednym naciśnięciem przycisku.

Obrazowanie C-xlasto

Obrazowanie elastograficzne umożliwia wykonywanie kompleksowej analizy twardości tkanek. Obecnie obsługiwane przez wszystkie typy sond - liniowe, konweks, mikrokonweks, endokawitarne - zapewnia dobrą powtarzalność badań i wysoce spójne wyniki.

Obrazowanie kontrastowe

Obrazowanie kontrastowe polega na wizualizacji perfuzji krwi w różnych narządach przy zastosowaniu środka kontrastowego. P25 ELITE poszedł o krok dalej. Dzięki funkcji Dynamic Acoustic Control, przy zastosowaniu mniejszej dawki środka kontrastowego, uzyskano lepszą rozdzielczość i głębszą penetrację, maksymalizując krótką żywotność bąbelków środka kontrastowego, a także zapewniając wyraźniejszy, pełniejszy obraz pożądanego narządu.

S-Live Silhuette

S-Live Silhouette to tryb półprzezroczystego obrazowania 4D, umożliwiający zarówno wewnętrzną jak i zewnętrzną ocenę struktur anatomicznych. Pozwala na szczegółową wizualizację subtelnych cech anatomicznych, umożliwiając w ten sposób intuicyjną diagnozę na obrazach trójwymiarowych w czasie rzeczywistym.

Wygodny i intuicyjny

21.5 lub 23.8-calowy wyświetlacz LED o wysokiej rozdzielczości i doskonałym kontraście dla lepszej wizualizacji z większą ilością szczegółów.

Kompaktowa konstrukcja z 5 aktywnymi gniazdami szerokiego zakresu zastosowań klinicznych.

Podgrzewacz żelu z regulacją temperatury sprawia, że kontakt z żelem jest zawsze komfortowy dla pacjenta.

Duży 13.3-calowy ekran dotykowy o wysokiej czułości łatwo dostosować do preferencji każdego użytkownika.

Dwie pojemności akumulatorów do wyboru, aby zapewnić swobodę przemieszczania przy jednoczesnym zapewnieniu komfortu wynikających z ilości badań.

Obrazy kliniczne

A4C z TDI
Micro F + Bright Flow
Twarz płodu w S-Live
Tętnica szyjna
Jajniki
Adhezja wewnątrzmaciczna
Auto OB + BPD&HC
Płyn w otrzewnej

Kontakt z nami

Poznań, ul. Gęsia 5

Formularz kontaktowy