SonoScape P20 Elite

Godny Twojego zaufania

P20 Elite

Osiągnij to łatwiej dzięki nowemu systemowi P20 Elite firmy SonoScape, łączącemu ostrość obrazu w technologii Single Cristal, rozbudowane oprogramowani aplikacyjne i swobodę personalizacji ustawień. Zobacz wiecej szczegółów zarówno w diagnostyce kobiet, jak i w innych specjalizacjach. P20 Elite to kompletne rozwiązanie dla Ciebie i Twoich pacjentów.

Wyjątkowa ilość szczegółów. Zdumiewająco czysty obraz.

Nowa technologia głowic

Głowice Single crystal znacznie poprawiają jakość sygnału, zapewniając zaskakujące obrazy o lepszej rozdzielczości i większej ilości szczegółów zarówno w strafie bliskiej jak i dalekiej. Głowica C1-5 dedykowana jest do badań jamy brzusznej oraz położniczych, a S1-5 do zastosowań kardiologicznych i badań przezczaszkowych.
Kompozytowe głowice liniowe poprzez lepsze widmo akustyczne i niższą impedancję, przynoszą widoczne efekty w badaniu naczyń, piersi, tarczycy czy MSK, a głowice 12L-A, 12L-B, 9L-A obejmują tak szerokie pasmo częstotliwości, że umożliwiają wykonanie niemalże wszystkich rodzajów badań.

μ-Scan+

Technologia obrazowania µ-Scan nowej generacji to większa ilość szczegółów na obrazie, który odtąd staje się wyraźniejszy, pozbawiony szumów i bardziej czytelny.

SR Flow

SR Flow pozwala na wyjątkowo szczegółową i płynną wizualizację bardzo drobnych naczyń o najmniejszych prędkościach przepływu. Z SR zapomnisz o częstych zmianach ustawień parametrów Dopplera w aparacie.

Lepsze rozwiązania dla skuteczniejszej diagnostyki kobiet

Auto NT

Auto NT automatycznie zaznacza, a następnie oblicza grubość przezierności karkowej.

AVC Follicle

AVC Follicle automatycznie określa ilość pęcherzyków i indywidualnie oblicza objętość każdego z nich.

S-Live Silhouette

S-Live Silhouette to tryb półprzezroczystego obrazowania 4D, umożliwiający zarówno wewnętrzną jak i zewnętrzną ocenę struktur anatomicznych. Ten wyjątkowy tryb prezentacji trójwymiarowej, pozwala na szczegółową wizualizację subtelnych cech anatomicznych.

STIC

Szczególnie przydatny w diagnostyce wrodzonych wad serca. Dzięki algorytmom uśredniania klatek, STIC na P20 Elite pozwala narekonstrukcję obrazu w różnych płaszczyznach, w celu zbadania i oceny szybko poruszających się struktur serca płodu.

Auto Face

Wizualizacja twarzy ma istotne znaczenie w diagnostyce nieprawidłowości twarzy. Auto Face automatycznie usuwa struktury zasłaniające twarz płodu, aby uzyskać wyraźniejszy obraz 4D.

Pelvic Floor 4D

Dopochwowe badanie 4D umożliwia zbadanie wpływu porodu na narządy miednicy mniejszej, a także na ocenę czy mięśnie dna miednicy zachowują się prawidłowo.

Multidyscyplinarny specjalistyczny system diagnostyczny

Elastografia C-xlasto

Obrazowanie elastograficzne C-xlasto umożliwia wykonywanie kompleksowej analizy twardości tkanek. Obecnie obsługiwane przez wiele typów sond, zapewniając dobrą powtarzalność badań i wysoce spójne wyniki.

Bright Flow

Bright Flow wzmacnia granicę naczyń i obrazuje przepływ podobny do kolorowego Dopplera w 3D, bez konieczności stosowania głowicy objętościowej. Ta innowacyjna funkcja umożliwia intuicyjną wizualizację przepływu krwi z mniejszą liczbą artefaktów i jest pomocna przy określaniu granic małych czy krzyżujących się naczyń.

Ultasonografia kontrastowa

Pakiet do obrazowania kontrastowego z oznaczeniem ilościowym jest idealnym rozwiązaniem do oceny dynamiki perfuzji w szerokim zakresie warunków klinicznych. Technologia Dynamic Acoustic Control skutecznie analizuje ciśnienie akustyczne środka kontrastowego, gwarantując dłuższy czas jego działania i lepszą perfuzję przy obserwacji w późnej fazie badania.

Auto IMT

Automatyczny pomiar IMT służy ocenie zmian miażdzycowych naczyń poprzez automatyczne oznaczenie i obliczanie grubości kompleksu błony środkowej (intima-media) tętnicy szyjnej. Tym co wyróżnia P20 ELITE, jest jednoczesny pomiar indeksów Min oraz Max odbywający się za jednym naciśnięciem przycisku.

Zaprojektowany z myślą o Twojej wygodzie

21.5 lub 23.8-calowy wyświetlacz LED o wysokiej rozdzielczości i doskonałym kontraście dla lepszej wizualizacji z większą ilością szczegółów.

Kompaktowa konstrukcja z 5 aktywnymi gniazdami szerokiego zakresu zastosowań klinicznych.

Podgrzewacz żelu z regulacją temperatury sprawia, że kontakt z żelem jest zawsze komfortowy dla pacjenta.

Duży 13.3-calowy ekran dotykowy o wysokiej czułości łatwo dostosować do preferencji każdego użytkownika.

Dwie pojemności akumulatorów do wyboru, aby zapewnić swobodę przemieszczania przy jednoczesnym zapewnieniu komfortu wynikających z ilości badań.

Kontakt z nami

Poznań, ul. Gęsia 5

Formularz kontaktowy