SonoScape P12 Elite

Szerokie możliwości. Sprawna diagnostyka.

Kierując się myślą "troska o życie poprzez innowacje" zespół inżynierów SonoScape, stworzył P12 Elite - system wysokiej rozdzielczości, oparty na najnowocześniejszych technologiach, który dostarczy Tobie na tyle czytelnego obrazu, aby znacząco wpłynąć na pewność diagnozy.
Dzięki zaawansowanym funkcjom i szerokiej gamie nowych sond, P12 Elite stanowi wyjątkowe narzędzie do zastowowania w wielu aspektach codziennej praktyki klinicznej.

P12 Elite kardiologia płodu

Gama nowych głowic do szerokiego spektrum zastosowań

Głowce konweksowa Single Crystal
Głowica C1-5
Głowice endokawitarne
Głowica 6V1
Głowice liniowe Composite Crystal
Głowica 12L-B
Głowice volumetryczna
Głowica VC6-2
Głowice Phased Array
Głowica 2P1

Zadziwiająca jakość obrazu

Możesz diagnozować z jeszcze większą skutecznością, dzięki wyjątkowej czytelności obrazu stworzonej w oparciu o zaawansowane techniki obrazowania i precyzyjne, szerokopasmowe przetworniki.

S-Live Silhouette P40

μScan+

Technologia obrazowania µ-Scan nowej generacji to większa ilość szczegółów na obrazie, który odtąd staje się wyraźniejszy, pozbawiony szumów i bardziej czytelny.

Auto Face P40

SR-Flow

SR Flow pozwala na wyjątkowo szczegółową i płynną wizualizację bardzo drobnych naczyń o najmniejszych prędkościach przepływu. Z SR zapomnisz o częstych zmianach ustawień parametrów Dopplera w aparacie.

Pelvic Floor 4D P40

WideScan

Funkcja Wide-Scan pozwala poszerzyć obraz (zwiększyć kąt skanowania) przy obrazowaniu tak dużych zmian czy struktur anatomicznych, które nie mieszczą się na ekranie podczas zwykłego badania. Wide-Scan dostępny jest zarówno na głowicach liniowych jak i konweksowych.

Automatyczny pomiar NT P40

Real-time Color Panoramic

Dzięki połączeniu dwóch trybów obrazowania - przepływu za pomocą kolorowego Dopplera i obrazowania panoramicznego w czasie rzeczywistym - wizualizacja przepływu na całej długości żyły lub tętnicy stała się łatwym zadaniem. Dla wygody sonografisty, rezultaty skanowania widoczne są w czasie rzeczywistym, aby przebieg tworzenia obrazu mógł być łatwo śledzony i korygowany bez koniecznosci przerywania badania.

Zaprojektowany do zastosowań klinicznych

S-Live Silhouette P40

Elastografia C-xlasto

Obrazowanie elastograficzne C-xlasto umożliwia wykonywanie kompleksowej analizy twardości tkanek. Obecnie obsługiwane przez wiele typów sond, zapewniając dobrą powtarzalność badań i wysoce spójne wyniki.

Auto Face P40

Tissue Doppler Imaging

P12 Elite jest wyposażony w Doppler Tkankowy, który pozwala na ilościową ocenę zaburzeń czynności rozkurczowej i skurczowej komór serca, umożliwiając analizę kurczliwości różnych części serca pacjenta.

Pelvic Floor 4D P40

Ultasonografia kontrastowa

Pakiet do obrazowania kontrastowego z oznaczeniem ilościowym jest idealnym rozwiązaniem do oceny dynamiki perfuzji w szerokim zakresie warunków klinicznych. Technologia Dynamic Acoustic Control skutecznie analizuje ciśnienie akustyczne środka kontrastowego, gwarantując dłuższy czas jego działania i lepszą perfuzję przy obserwacji w późnej fazie badania.

Automatyczny pomiar NT P40

S-Fetus

S-Fetus dokładnie i w pełni automatycznie wykrywa najlepsze projekcje i dokonuje precyzyjnych pomiarów płodu. Od teraz biometria płodu uzyskiwana jest jest szybciej, dokładniej i łatwiej. S-Fetus skraca czas badania czyniąc ultrasonografię położniczą znacznie wygodniejszą.

Pelvic Floor 4D P40

Vis-Needle

Vis-Needle to funkcja poprawiająca wizualizację igły poprzez specjalne odchylenie wiązki ultradźwiękowej. Dostarczenie czytelnych informacji o położeniu igły zwiększa dokładność i bezpieczeństwo biopsji.

Automatyczny pomiar NT P40

S-Live

S-Live to subetlna wizualizacja cech anatomicznych, umożliwiająca intuicyjną diagnozę z wykorzystaniem obrazów 3D w czasie rzeczywistym.

Ergonomia w każdym calu

21.5'' lub 23.8" monitor FULL HD (opcja)

Pulpit z możliwością obrotu i regulacji wysokości

13.3" ekran dotykowy z regulacją kąta pochylenia

Wypinana bateria o dużej pojemności (opcja)

Ogrzewacz żelu z regulacją temperatury

Klawiatura wysuwana spod pulpitu

Łatwo i wygodnie

Sono-Help

Inspirujący samouczek pokazujący jak prawidłowo umiejscowić sondę, z ilustracją anatomiczną i przykładami standardowych obrazów ultrasonograficznych. To przydatne źródło informacji, na którym mogą polegać mniej doświadczeni klinicyści. Sono-Help obejmuje szeroki zakres badań m.in. wątrobę, nerki, serce, piersi, tarczycę, położnictwo, naczynia krwionośne itp.

Sono-Drop

Sono-Drop umożliwia bezprzewodowe połączenie między P12 Elite a smartfonami, dzięki czemu obrazy USG mogą być udostępniane pacjentom.

Sono-Synch

Interfejs pozwalający na udostępnianie obrazów z ultrasonografów oraz kamer, służacy do zdalnego połączenia dwóch aparatów i przeprowadzenie konsultacji medycznej lub instruktażu.

Obrazy kliniczne

Tętnica szyjna
Naczynia obwodowe
Unaczynienie nerki
Naczynia nerki
Ruch zastawki mitralnej, aortalnej, trójdzielnej
Zastawka serca
projekcje 3D płodu
4D płodu
zwłóknienie i stłuszczenie wątroby
Wątroba
Kardiologia prenatalna
Kardiologia płodu

Kontakt z nami

Poznań, ul. Gęsia 5

Formularz kontaktowy