TEL 501 150 150
Strona główna > Ultrasonograf przenośny SonoScape S50

Ultrasonograf SonoScape S50


SonoScape S50 to ultrasonograf zbudowany z myślą o najbardziej wymagających ultrasonografistach. Wyposażony został w najnowsze rozwiązania zapewniające bezkompromisową jakość obrazu we wszystkich trybach obrazowania oraz intuicyjną obsługę. Z racji tego, że aparat ten powstał z myślą o multidyscyplinarnym zastosowaniu, długo można by było wymieniać jego możliwości oraz atuty. Warto wspomnieć o najważniejszym, wyróżniającym S50 spośród rodziny aparatów SonoScape - doskonała elastografia tkanek w czasie rzeczywistym to narzędzie dające lekarzowi nowy wymiar w diagnostyce zmian ogniskowych. Pozwala ona na uzyskanie dodatkowych informacji w obrazowaniu zmian patologicznych oraz dokonanie pomiarów elastyczności tkanek i wykrycie obszarów o wyższej twardości od otoczenia. Najważniejszą cechą tej nowoczesnej techniki jest doskonałe zastosowanie w diagnozowaniu chorób rozrostowych, a więc możliwość wczesnej diagnostyki zmian nowotworowych przy zachowaniu nieinwazyjności. Elastografia doskonale uzupełnia konwencjonalną ultrasonografię przyczyniając się do zwiększenia dokładności ultrasonografii w diagnostyce i ocenie zaawansowania klinicznego zmian nowotworowych oraz stwarza nowe możliwości obrazowania i wykrywania patologii różnych narządów.
Oczywiście system tej klasy posiada pełen zakres trybów obrazowania Dopplerowskiego wraz z automatycznym obrysem i obliczeniem parametrów przepływu. W skład profilu naczyniowego poza czułym Dopplerem, wchodzi funkcja automatycznego pomiaru kompleksu Intima Media oraz obrazowanie panoramiczne. SonoScape S50 współpracuje z szeroką gamą głowic do wszystkich typów badań.
Aparat posiada zaawansowaną ergonomie z elektryczną regulacją pulpitu we wszystkich płaszczyznach oraz dużym intuicyjnym ekranem dotykowym o regulowanym położeniu.

Zapytaj nas o produkt - kliknij, aby otrzymać ofertę