TEL 501 150 150
Strona główna > Ultrasonograf przenośny SonoScape S20

Ultrasonograf SonoScape S20


Z ogromną przyjemnością prezentujemy SonoScape S20. Szereg innowacyjnych rozwiązań, intuicyjna obsługa i duży ekran dotykowy to atuty tego nowoczesnego aparatu.

SonoScape S20 to ultrasonograf wyposażony w szereg nowoczesnych technik zapewniających bezkompromisową jakość obrazu i intuicyjną obsługę. Oczywiście system tej klasy posiada pełen zakres trybów obrazowania Dopplerowskiego wraz z automatycznym obrysem i obliczeniem parametrów przepływu. Ten nowoczesny aparat posiada doskonałą aplikację ginekologiczną i współpracuje z perfekcyjną sondą endovaginalną o kącie obrazowania 200 stopni. W skład profilu naczyniowego poza czułym Dopplerem, wchodzi funkcja automatycznego pomiaru kompleksu Intima Media oraz obrazowanie panoramiczne. Aparat ten, wykorzystuje sprawdzoną technologię wielowiązkowa microScan, która została wzbogacona o cyfrowy system redukcji artefaktów HQNF. SonoScape S20 współpracuje z ponad 20 szerokopasmowymi głowicami różnych typów w tym 256-elementowymi.

Ultrasonograf SonoScape S20 otrzymał w 2011 roku prestiżową nagrodę organizacji Reddot. Jest to jedna z najważniejszych nagród na świecie, przyznawana w kategorii wzornictwa przemysłowego.

Zapytaj nas o produkt - kliknij, aby otrzymać ofertę