Ultrasonografy SonoScape

 • SonoScape X5 to zamknięty w solidnej obudowie, wyjątkowo mobilny aparat usg z 15.6” ekranem HD, szybkim włączaniem i pojemnym akumulatorem. Oferuje kompleksową diagnostykę przepływów naczyniowych. Wszechstronny, funkcjonalny i do tego niezwykle lekki. Tylko 4.5 kg z baterią.
 • Jest aparatem następnej generacji skonstruowanym w oparciu o całkowicie nową platformę sprzętową. Dzięki perfekcyjnej jakości obrazu, elastografii tkanek, doskonałym Dopplerom aparat ten wyznacza nowe standardy wśród kompaktowych aparatów usg segmentu premium.
 • SonoScape S9 to pierwszy na świecie kompaktowy ultrasonograf o tak innowacyjnej konstrukcji. Zadziwiająco łatwa obsługa za pomocą 13" ekranu dotykowego oraz wysokiej jakości 15" monitora LCD. Wyjątkowo wyraźny obraz dzięki obrazowaniu harmonicznemu z inwersją fazy.
 • Bestseller wśród multidyscyplinarnych przenośnych aparatów usg z kolorem. Doskonała dynamika i czułość Dopplera, automatyczny obrys i analiza widma Dopplerowskiego, współpraca z ponad 20 głowicami do różnych typów badań
 • SonoScape S2 jest kolejnym aparatem usg zbudowanym w oparciu o szereg najnowszych rozwiązań. Kompleksowa diagnostyka Dopplerowska, niespotykana funkcjonalność, zaskakująca jakość obrazu i menu w języku polskim to walory tego przyjaznego lekarzowi aparatu.
 • Lider w klasie ultrasonografów czarno-białych! Nowoczesny, kompaktowy aparat z obrazowaniem harmonicznym THI i archiwizacją badań. Waga 6 kg, dwa gniazda głowic w standardzie, wbudowany akumulator i 12-calowy monitor LCD doskonale łączą mobilność z komfortem badań.
 • Nowoczesny, w pełni cyfrowy ultrasonograf klasy B/W. Doskonale sprawdza się tam, gdzie potrzebna jest szybka i skuteczna diagnostyka. Funkcjonalne oprogramowanie, duży monitor LCD i mała waga 6kg. Idealny wybór dla lekarzy rozpoczynających swoją przygodę z ultrasonografią.
 • Doskonały, wysoce wydajny aparat usg do wielozadaniowej diagnostyki wyposażony w szereg najnowocześniejszych rozwiązań. Elastografia tkanek w czasie rzeczywistym, szeroka gama trybów obrazowania oraz zaawansowana ergonomia to atrybuty tego systemu.
 • Jest to ultrasonograf zbudowany w oparciu o najnowszą platformę sprzętową. Szereg przemyślanych rozwiązań, pełna diagnostyka Dopplerowska, obrazowanie harmoniczne z inwersją fazy 2-giej generacji, wbudowany akumulator i intuicyjna obsługa to atuty tego nowoczesnego aparatu.
 • Nowoczesny ultrasonograf o wysokiej dynamice systemu z technologią microScan 2-giej generacji, Pulse Inversion THI, optymalizacją obrazu mTuning, pełnym zakresem badań Dopplerowskich oraz automatycznym obrysem i kalkulacją parametrów przepływu.
 • Wyjątkowo intuicyjny system z bardzo czułym Dopplerem. Zaskakująca jakość we wszystkich trybach obrazowania, bogate oprogramowanie aplikacyjne, duży ekran dotykowy oraz perfekcyjny nowoczesny design zyskują uznanie wśród najbardziej wymagających użytkowników.
 • Bardzo dobrej jakości usg z Kolorowym Dopplerem i automatyczną optymalizacją obrazu. Aparat oferuje obrazowanie harmoniczne na wszystkich głowicach, wysoką czułość Dopplera kolorowego oraz spektralnego, a także szeroką gamę sond do różnych rodzajów badań.
 • Nowoczesny aparat usg z Dopplerem kolorowym, spektralnym PW, Dopplerem mocy oraz obrazowaniem THI. Aparat posiada 15-calowy kolorowy monitor LCD umieszczony na ruchomym wysięgniku, system dokumentacji badań na wewnętrznym dysku, DVD oraz pamięciach USB.
 • Cyfrowy ultrasonograf o wyjątkowo intuicyjnej obsłudze z obrazowaniem harmonicznym THI, zapisem badań na DVD i pendrive oraz dużym 15-calowym monitorem LCD. Idealny aparat do podstawowej diagnostyki łączący atrakcyjną jakość obrazu z przystępną ceną